NLroei Klik alsjeblieft Klik alsjeblieft Klik alsjeblieft Klik alsjeblieft
inloggen

Follow nlroei on Twitter


onderdelen  

uitslagen
kalender
forums
fotoboek
video
blikkenlijst
trainingslog
links
zoeken
winkel
archief


zoeken  



winkel  

the perfect stroke
boek: Overwonnen


sponsors  

Klik alsjeblieft

Klik alsjeblieft

Klik alsjeblieft



wie is online?  

We hebben 39 gasten en 1 lid online. Je bent een anonieme bezoeker. Klik hier om in te loggen of gratis te registreren.


about  

over nlroei
nlroei op eigen site
foto's op eigen site
foto's nabestellen

twitter.com/nlroei


Nieuws- en persberichten Bastiaan Vervoort en Annick Taselaar naar halve finales bij Jeugd Olympische Spelen
geplaatst door koosb op maandag 16 augustus 2010 - 16:33

Bastiaan Vervoort (foto credit: Frank Uijlenbroek)
Bastiaan Vervoort (foto credit: Frank Uijlenbroek)
De skiffeurs Bastiaan Vervoort bij de mannen en Annick Taselaar bij de vrouwen zijn via de herkansing gekwalificeerd voor de halve finales op het Marina Reservoir in Singapore waar de eerste Jeugd Olympische Spelen plaatsvinden. Beiden werden tweede in hun herkansing en dat was precies voldoende om een ronde verder te komen. Bastiaan Vervoort moest het net als tijdens de wereldkampioenschappen voor junioren opnieuw hebben van de eindsprint. Bij het WK-Junioren in Tsjechië zat hij met Bart Lukkes in de dubbeltwee, maar ook in de skiff over slechts 1000 meter bleek Vervoort over een sterke eindsprint te beschikken waardoor hij onder andere de Belg Jean-Benoit Valschaerts passeerde en daarmee uit de halve finale roeide. De Hongaar Mark Biro, eveneens in de dubbeltwee bij de WKJunioren in Tsjechië, finishte 0,46 seconde voor de Nautilus-roeier. Annick Taselaar finishte tweede achter de Chinese Ting Cao, vorig jaar winnaar van brons in de skiff bij de WK-junioren. De Chinese won dit jaar brons in de dubbelvier bij de wereldbeker voor senioren in Munchen. Bij de wereldbeker in Bled werd de Chinese dubbelvier met Ting Cao vierde voor Nederland dat vijfde werd. Annick Taselaar was weer hard van start gegaan, maar kon de Chinese net niet achter zich laten. De skiffeuze van De Maas finishte 0,13 seconden later.




| Stuur dit bericht door | Printer vriendelijke pagina

"Bastiaan Vervoort en Annick Taselaar naar halve finales bij Jeugd Olympische Spelen" | Inloggen/Aanmaken van een account | 0 reacties
Drempel
Alleen geregistreerde gebruikers kunnen reacties plaatsen.
De redactie neemt geen verantwoordelijkheid voor de inhoud van onderstaande reacties. Hou de reacties graag netjes, en bij discussies niet anoniem.
 

aanmelden  

 Loginnaam
 Wachtwoord
 Onthoud mij
Ben je nog niet geregistreerd? Je kunt je hier inschrijven.


gerelateerde links  

  
· Nieuws- en persberichten
· artikelen van koosb


© 1996-2012 Stichting NLroei - Luciastraat 10, 7555 VW Hengelo - tel. 074-2503534 - fax. 074-2452055 - info@nlroei.nl