NLroei Klik alsjeblieft Klik alsjeblieft Klik alsjeblieft Klik alsjeblieft
inloggen

Follow nlroei on Twitter


onderdelen  

uitslagen
kalender
aankondigingen
forums
fotoboek
video
blikkenlijst
trainingslog
links
zoeken
winkel
archief


zoeken  



winkel  

the perfect stroke
de perfecte haal
ol. vuur der ijdelheid
[nieuw!] overwonnen


sponsors  

Klik alsjeblieft

Klik alsjeblieft

Klik alsjeblieft

Klik alsjeblieft



wie is online?  

We hebben 123 gasten en 7 leden online. Je bent een anonieme bezoeker. Klik hier om in te loggen of gratis te registreren.


about  

over nlroei
nlroei op eigen site
foto's op eigen site
foto's nabestellen

twitter.com/nlroei


Nieuws- en persberichten Roeiboot overvaren door binnenvaartschip
geplaatst door joris op zondag 4 juli 2010 - 21:57

Een binnenvaartschip heeft zondag op de Gelderse IJssel bij Terwolde een twee zonder stuurman overvaren. De twee roeiers raakten te water maar konden uit het water worden gehaald. De wedstrijdboot, met een nieuwwaarde van zo'n tienduizend euro, werd compleet vernield.

Rond 9:30 voer de twee-zonder van R&ZV Daventria uit Deventer ter hoogte van een camping bij Terwolde. De roeiers hadden omgekeken en hadden een vrachtschip uit tegenovergestelde richting zien naderen, maar er was op dat moment geen gevaar voor een aanvaring. Even later zag de bemanning van het schip dat de roeiboot echter recht op hen af kwam. Geluidsseinen van de scheepshoorn om te waarschuwen kwamen echter te laat. De boot voer tegen het bakboordvoorkant van het geladen binnenvaartschip.

De mannen uit Deventer en Steenderen raakten te water en kwamen pas enige tijd later, halverwege het grote schip, weer boven water. Eén van hen werd opgevangen door een recreatievoertuig, de ander door collega-roeiers. De twee kwamen er met wat schaafwonden en bloeduitstortingen vanaf en hadden verder geen fysieke klachten. Wel waren zij flink geschrokken van de aanvaring.

De Waterpolitie van het KLPD vermoedt dat de roeiers vergaten met de bocht naar rechts mee te roeien waardoor ze plotseling naar het midden van de rivier voeren en in aanvaring kwamen met het binnenvaartschip.

| Stuur dit bericht door | Printer vriendelijke pagina

"Roeiboot overvaren door binnenvaartschip" | Inloggen/Aanmaken van een account | 0 reacties
Drempel
Alleen geregistreerde gebruikers kunnen reacties plaatsen.
De redactie neemt geen verantwoordelijkheid voor de inhoud van onderstaande reacties
 

aanmelden  

 Loginnaam
 Wachtwoord
 Onthoud mij
Ben je nog niet geregistreerd? Je kunt je hier inschrijven.


gerelateerde links  

  
· Nieuws- en persberichten
· artikelen van joris


© 1996-2010 Stichting NLroei - Luciastraat 10, 7555 VW Hengelo - tel. 074-2503534 - fax. 074-2452055 - info@nlroei.nl